• header
Lesrooster & openingstijden

Lesrooster & openingstijden

Fitnessprogramma   Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Buik/Billen/Benen   19.15-20.15     19.00-20.00      
Bodybalance   09.30-10.30
20.15-21.15
  09.00-10.00
19.00-20.00
  09.15-10.15  
Bodycombat   18.50-19.50     20.00-21.00      
Bodygym      19.00-20.00          
                 
Bodypump  



20.00-21.00




20.00-21.00
 

10.00-11.00

20.00-21.00

 



19.00-20.00

   
Groepsfitness     09.30-10.30          
Cardio/Fitness
 
  08.00-21.30 08.00-21.30

 
08.00-21.30 08.00-21.30 08.00-21.30

08.00-14.00

09.00-13.00
RPM  

 
 20.00-21.00


 20.10-21.10 

09.00-10.00
20.00-21.00


 20.00-21.00 


 
   
FTS  

18.00-18.30
18.30-19.00

  20.30-21.00 18.30-19.00
19.00-19.30
     
Sh'bam       19.00-20.00 19.00-20.00      
                 
Budo sporten   Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Jeugd Judo      

15.00-15.45
16.00-16.45
17.00-17.45

 

16.00-16.45
17.00-17.45

   
Jeugd
Karate
    16.30-17.15
17.15-18.00
 

17.00-18.00
 

     
Judo           18.45-19.45    

Karate

  

   

20.00-21.00

 

 .

20.00-21.00

   

Kickboksen

       

20.00-21.00

     
Zwemmen   Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Aquafit   13.00-13.45
13.45-14.30
19.00-19.45
19.45-20.30
19.00-19.30
19.30-20.00
 
19.00-19.45
19.45-20.30
19.00-19.45 10.00-10.45    
Babyzwemmen      09.00-09.30      

10.00-10.30
 

Diploma A
zwemmen

 

15.00-15.45
15.45-16.30
16.45-17.30
17.30-18.15

13.00-13.45
13.45-14.30
14.45-15.30
15.30-16.15

 

13.00-13.45
13.45-14.30
14.45-15.30
15.30-16.15

08.15-09.00
09.00-09.45
10.15-11.00
11.00-11.45
12.00-12.45

 

Diploma B en C

  17.30-18.15 17.30-18.15

 
16.15-17.00
17.00-17.45
  16.15-17.00    
                 
Aandachtsgroep diploma A     15.45-16.30
16.30-17.15
         
Kleuter
zwemmen
               
Peuter
zwemmen
 
 
15.00 - 15.45   16.30-17.00       

50+ zwemmen          08.00-08.45    08.00-08.45     08.00-08.45   08.00-08.45    08.00-08.45