Openingstijden/Lesroosters

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
50+ zwemmen
08.00 - 08.45

Cardio/Fitness
08.00 - 21.30

50+ zwemmen
08.45 - 09.30

Bodybalance
09.15 - 10.15

Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00

Aquafit
12.15 - 13.00

Aquafit
13.30 - 14.15

Aquafit
18.50 - 19.35

Bodycombat
18.50 - 19.50

Buik/Billen/Benen
19.00 - 20.00

Aquafit
20.00 - 20.45

Bodypump
20.00 - 21.00

Bodybalance
20.15 - 21.15
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30

Reuma zwemmen
09.30 - 10.00

Senioren Fitness
09.30 - 10.30

Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00

Reuma zwemmen
10.30 - 11.00

Diploma A zwemmen
15.00 - 15.45

Diploma A zwemmen
15.45 - 16.30

Diploma B en C
16.15 - 17.00

Jeugd Karate
17.00 - 17.45

Les Mills Core
19.00 - 19.30

Kickboksen
19.00 - 20.00

Bodypump
19.45 - 20.45

RPM/Spinning
20.00 - 20.50

Karate
20.00 - 21.00

Yin Yoga
20.15 - 21.15
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30

RPM/Spinning
09.00 - 09.45

Bodybalance
09.00 - 10.00

Bodypump
10.00 - 11.00

Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00

Yin Yoga
10.30 - 11.30

Diploma A zwemmen
14.45 - 15.30

Diploma A zwemmen
15.30 - 16.15

Diploma A zwemmen
16.30 - 17.15

Diploma B en C
16.45 - 17.30

Aquafit
19.00 - 19.45

Bodybalance
19.00 - 20.00

RPM/Spinning
19.00 - 20.00

Bodypump
20.00 - 21.00

Yin Yoga
20.15 - 21.15
50+ zwemmen
08.00 - 08.45

Cardio/Fitness
08.00 - 21.30

50+ zwemmen
08.45 - 09.30

Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00

Diploma A zwemmen
15.15 - 16.00

Diploma A zwemmen
16.00 - 16.45

Jeugd Kickboksen
16.30 - 17.30

Diploma B en C
17.00 - 17.45

Jeugd Kickboksen
17.30 - 18.30

Aquafit
18.50 - 19.35

Aquafit
20.00 - 20.45

RPM/Spinning
20.00 - 21.00
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30

Bodybalance
09.00 - 10.00

Aquafit
09.15 - 10.00

Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00

Yin Yoga
10.30 - 11.30

Diploma A zwemmen
14.30 - 15.15

Diploma A zwemmen
15.30 - 16.15

Diploma A zwemmen
16.15 - 17.00

Bodypump
19.00 - 20.00

Yin Yoga
19.00 - 20.00

Karate
19.30 - 20.30
Diploma A zwemmen
08.00 - 08.45

Cardio/Fitness
08.00 - 13.00

Diploma A zwemmen
08.45 - 09.30

Diploma A zwemmen
09.45 - 10.30

Diploma A zwemmen
10.30 - 11.15

Diploma A zwemmen
11.30 - 12.15

Diploma B en C
12.15 - 13.00
Cardio/Fitness
09.00 - 13.00

Babyzwemmen
09.15 - 09.45

Babyzwemmen
10.15 - 10.45

Peuter/kleuter zwemmen
11.15 - 11.45

Peuter/kleuter zwemmen
12.15 - 12.45

Maandag

  • 50+ zwemmen
    08.00 - 08.45
  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30
  • 50+ zwemmen
    08.45 - 09.30
  • Bodybalance
    09.15 - 10.15
  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00
  • Aquafit
    12.15 - 13.00
  • Aquafit
    13.30 - 14.15
  • Aquafit
    18.50 - 19.35
  • Bodycombat
    18.50 - 19.50
  • Buik/Billen/Benen
    19.00 - 20.00
  • Aquafit
    20.00 - 20.45
  • Bodypump
    20.00 - 21.00
  • Bodybalance
    20.15 - 21.15

Dinsdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30
  • Reuma zwemmen
    09.30 - 10.00
  • Senioren Fitness
    09.30 - 10.30
  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00
  • Reuma zwemmen
    10.30 - 11.00
  • Diploma A zwemmen
    15.00 - 15.45
  • Diploma A zwemmen
    15.45 - 16.30
  • Diploma B en C
    16.15 - 17.00
  • Jeugd Karate
    17.00 - 17.45
  • Les Mills Core
    19.00 - 19.30
  • Kickboksen
    19.00 - 20.00
  • Bodypump
    19.45 - 20.45
  • RPM/Spinning
    20.00 - 20.50
  • Karate
    20.00 - 21.00
  • Yin Yoga
    20.15 - 21.15

Woensdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30
  • RPM/Spinning
    09.00 - 09.45
  • Bodybalance
    09.00 - 10.00
  • Bodypump
    10.00 - 11.00
  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00
  • Yin Yoga
    10.30 - 11.30
  • Diploma A zwemmen
    14.45 - 15.30
  • Diploma A zwemmen
    15.30 - 16.15
  • Diploma A zwemmen
    16.30 - 17.15
  • Diploma B en C
    16.45 - 17.30
  • Aquafit
    19.00 - 19.45
  • Bodybalance
    19.00 - 20.00
  • RPM/Spinning
    19.00 - 20.00
  • Bodypump
    20.00 - 21.00
  • Yin Yoga
    20.15 - 21.15

Donderdag

  • 50+ zwemmen
    08.00 - 08.45
  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30
  • 50+ zwemmen
    08.45 - 09.30
  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00
  • Diploma A zwemmen
    15.15 - 16.00
  • Diploma A zwemmen
    16.00 - 16.45
  • Jeugd Kickboksen
    16.30 - 17.30
  • Diploma B en C
    17.00 - 17.45
  • Jeugd Kickboksen
    17.30 - 18.30
  • Aquafit
    18.50 - 19.35
  • Aquafit
    20.00 - 20.45
  • RPM/Spinning
    20.00 - 21.00

Vrijdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30
  • Bodybalance
    09.00 - 10.00
  • Aquafit
    09.15 - 10.00
  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00
  • Yin Yoga
    10.30 - 11.30
  • Diploma A zwemmen
    14.30 - 15.15
  • Diploma A zwemmen
    15.30 - 16.15
  • Diploma A zwemmen
    16.15 - 17.00
  • Bodypump
    19.00 - 20.00
  • Yin Yoga
    19.00 - 20.00
  • Karate
    19.30 - 20.30

Zaterdag

  • Diploma A zwemmen
    08.00 - 08.45
  • Cardio/Fitness
    08.00 - 13.00
  • Diploma A zwemmen
    08.45 - 09.30
  • Diploma A zwemmen
    09.45 - 10.30
  • Diploma A zwemmen
    10.30 - 11.15
  • Diploma A zwemmen
    11.30 - 12.15
  • Diploma B en C
    12.15 - 13.00

Zondag

  • Cardio/Fitness
    09.00 - 13.00
  • Babyzwemmen
    09.15 - 09.45
  • Babyzwemmen
    10.15 - 10.45
  • Peuter/kleuter zwemmen
    11.15 - 11.45
  • Peuter/kleuter zwemmen
    12.15 - 12.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
50+ zwemmen
08.00 - 08.45

50+ zwemmen
08.45 - 09.30
50+ zwemmen
08.00 - 08.45

50+ zwemmen
08.45 - 09.30

Maandag

  • 50+ zwemmen
    08.00 - 08.45
  • 50+ zwemmen
    08.45 - 09.30

Donderdag

  • 50+ zwemmen
    08.00 - 08.45
  • 50+ zwemmen
    08.45 - 09.30
Geenlesrooster beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Aquafit
09.15 - 10.00
Aquafit
12.15 - 13.00
Aquafit
13.30 - 14.15
Aquafit
18.50 - 19.35
Aquafit
18.50 - 19.35
Aquafit
19.00 - 19.45
Aquafit
20.00 - 20.45
Aquafit
20.00 - 20.45

Maandag

  • Aquafit
    12.15 - 13.00
  • Aquafit
    13.30 - 14.15
  • Aquafit
    18.50 - 19.35
  • Aquafit
    20.00 - 20.45

Woensdag

  • Aquafit
    19.00 - 19.45

Donderdag

  • Aquafit
    18.50 - 19.35
  • Aquafit
    20.00 - 20.45

Vrijdag

  • Aquafit
    09.15 - 10.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Babyzwemmen
09.15 - 09.45
Babyzwemmen
10.15 - 10.45

Zondag

  • Babyzwemmen
    09.15 - 09.45
  • Babyzwemmen
    10.15 - 10.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodybalance
09.15 - 10.15
Bodybalance
09.00 - 10.00
Bodybalance
09.00 - 10.00
Bodybalance
19.00 - 20.00
Bodybalance
20.15 - 21.15

Maandag

  • Bodybalance
    09.15 - 10.15
  • Bodybalance
    20.15 - 21.15

Woensdag

  • Bodybalance
    09.00 - 10.00
  • Bodybalance
    19.00 - 20.00

Vrijdag

  • Bodybalance
    09.00 - 10.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodycombat
18.50 - 19.50

Maandag

  • Bodycombat
    18.50 - 19.50
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Bodypump
10.00 - 11.00
Bodypump
19.45 - 20.45
Bodypump
19.00 - 20.00
Bodypump
20.00 - 21.00
Bodypump
20.00 - 21.00

Maandag

  • Bodypump
    20.00 - 21.00

Dinsdag

  • Bodypump
    19.45 - 20.45

Woensdag

  • Bodypump
    10.00 - 11.00
  • Bodypump
    20.00 - 21.00

Vrijdag

  • Bodypump
    19.00 - 20.00
Geenlesrooster beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00
Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00
Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00
Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00
Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00

Maandag

  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00

Dinsdag

  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00

Woensdag

  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00

Donderdag

  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00

Vrijdag

  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Buik/Billen/Benen
19.00 - 20.00

Maandag

  • Buik/Billen/Benen
    19.00 - 20.00
Geenlesrooster beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30
Cardio/Fitness
08.00 - 13.00
Cardio/Fitness
09.00 - 13.00

Maandag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30

Dinsdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30

Woensdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30

Donderdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30

Vrijdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30

Zaterdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 13.00

Zondag

  • Cardio/Fitness
    09.00 - 13.00
Geenlesrooster beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Diploma A zwemmen
08.00 - 08.45

Diploma A zwemmen
08.45 - 09.30

Diploma A zwemmen
09.45 - 10.30

Diploma A zwemmen
10.30 - 11.15

Diploma A zwemmen
11.30 - 12.15
Diploma A zwemmen
14.45 - 15.30

Diploma A zwemmen
15.30 - 16.15

Diploma A zwemmen
16.30 - 17.15
Diploma A zwemmen
14.30 - 15.15

Diploma A zwemmen
15.30 - 16.15

Diploma A zwemmen
16.15 - 17.00
Diploma A zwemmen
15.00 - 15.45

Diploma A zwemmen
15.45 - 16.30
Diploma A zwemmen
15.15 - 16.00
Diploma A zwemmen
16.00 - 16.45

Dinsdag

  • Diploma A zwemmen
    15.00 - 15.45
  • Diploma A zwemmen
    15.45 - 16.30

Woensdag

  • Diploma A zwemmen
    14.45 - 15.30
  • Diploma A zwemmen
    15.30 - 16.15
  • Diploma A zwemmen
    16.30 - 17.15

Donderdag

  • Diploma A zwemmen
    15.15 - 16.00
  • Diploma A zwemmen
    16.00 - 16.45

Vrijdag

  • Diploma A zwemmen
    14.30 - 15.15
  • Diploma A zwemmen
    15.30 - 16.15
  • Diploma A zwemmen
    16.15 - 17.00

Zaterdag

  • Diploma A zwemmen
    08.00 - 08.45
  • Diploma A zwemmen
    08.45 - 09.30
  • Diploma A zwemmen
    09.45 - 10.30
  • Diploma A zwemmen
    10.30 - 11.15
  • Diploma A zwemmen
    11.30 - 12.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Diploma B en C
12.15 - 13.00
Diploma B en C
16.15 - 17.00
Diploma B en C
16.45 - 17.30
Diploma B en C
17.00 - 17.45

Dinsdag

  • Diploma B en C
    16.15 - 17.00

Woensdag

  • Diploma B en C
    16.45 - 17.30

Donderdag

  • Diploma B en C
    17.00 - 17.45

Zaterdag

  • Diploma B en C
    12.15 - 13.00
Geenlesrooster uur beschikbaar!
Geenlesrooster beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Jeugd Karate
17.00 - 17.45

Dinsdag

  • Jeugd Karate
    17.00 - 17.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Jeugd Kickboksen
16.30 - 17.30

Jeugd Kickboksen
17.30 - 18.30

Donderdag

  • Jeugd Kickboksen
    16.30 - 17.30
  • Jeugd Kickboksen
    17.30 - 18.30
Geenlesrooster beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Karate
19.30 - 20.30
Karate
20.00 - 21.00

Dinsdag

  • Karate
    20.00 - 21.00

Vrijdag

  • Karate
    19.30 - 20.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Kickboksen
19.00 - 20.00

Dinsdag

  • Kickboksen
    19.00 - 20.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Les Mills Core
19.00 - 19.30

Dinsdag

  • Les Mills Core
    19.00 - 19.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Peuter/kleuter zwemmen
11.15 - 11.45
Peuter/kleuter zwemmen
12.15 - 12.45

Zondag

  • Peuter/kleuter zwemmen
    11.15 - 11.45
  • Peuter/kleuter zwemmen
    12.15 - 12.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Reuma zwemmen
09.30 - 10.00
Reuma zwemmen
10.30 - 11.00

Dinsdag

  • Reuma zwemmen
    09.30 - 10.00
  • Reuma zwemmen
    10.30 - 11.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
RPM/Spinning
09.00 - 09.45
RPM/Spinning
19.00 - 20.00
RPM/Spinning
20.00 - 20.50
RPM/Spinning
20.00 - 21.00

Dinsdag

  • RPM/Spinning
    20.00 - 20.50

Woensdag

  • RPM/Spinning
    09.00 - 09.45
  • RPM/Spinning
    19.00 - 20.00

Donderdag

  • RPM/Spinning
    20.00 - 21.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Senioren Fitness
09.30 - 10.30

Dinsdag

  • Senioren Fitness
    09.30 - 10.30
Geenlesrooster uur beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Yin Yoga
10.30 - 11.30
Yin Yoga
10.30 - 11.30
Yin Yoga
19.00 - 20.00
Yin Yoga
20.15 - 21.15
Yin Yoga
20.15 - 21.15

Dinsdag

  • Yin Yoga
    20.15 - 21.15

Woensdag

  • Yin Yoga
    10.30 - 11.30
  • Yin Yoga
    20.15 - 21.15

Vrijdag

  • Yin Yoga
    10.30 - 11.30
  • Yin Yoga
    19.00 - 20.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Jeugd Kickboksen
16.30 - 17.30

Jeugd Kickboksen
17.30 - 18.30
Jeugd Karate
17.00 - 17.45
Kickboksen
19.00 - 20.00
Karate
19.30 - 20.30
Karate
20.00 - 21.00

Dinsdag

  • Jeugd Karate
    17.00 - 17.45
  • Kickboksen
    19.00 - 20.00
  • Karate
    20.00 - 21.00

Donderdag

  • Jeugd Kickboksen
    16.30 - 17.30
  • Jeugd Kickboksen
    17.30 - 18.30

Vrijdag

  • Karate
    19.30 - 20.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30

Bodybalance
09.15 - 10.15

Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00

Bodycombat
18.50 - 19.50

Buik/Billen/Benen
19.00 - 20.00

Bodypump
20.00 - 21.00

Bodybalance
20.15 - 21.15
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30

Senioren Fitness
09.30 - 10.30

Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00

Les Mills Core
19.00 - 19.30

Bodypump
19.45 - 20.45

RPM/Spinning
20.00 - 20.50

Yin Yoga
20.15 - 21.15
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30

RPM/Spinning
09.00 - 09.45

Bodybalance
09.00 - 10.00

Bodypump
10.00 - 11.00

Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00

Yin Yoga
10.30 - 11.30

Bodybalance
19.00 - 20.00

RPM/Spinning
19.00 - 20.00

Bodypump
20.00 - 21.00

Yin Yoga
20.15 - 21.15
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30

Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00

RPM/Spinning
20.00 - 21.00
Cardio/Fitness
08.00 - 21.30

Bodybalance
09.00 - 10.00

Budgetfitness 50+
10.00 - 15.00

Yin Yoga
10.30 - 11.30

Bodypump
19.00 - 20.00

Yin Yoga
19.00 - 20.00
Cardio/Fitness
08.00 - 13.00
Cardio/Fitness
09.00 - 13.00

Maandag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30
  • Bodybalance
    09.15 - 10.15
  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00
  • Bodycombat
    18.50 - 19.50
  • Buik/Billen/Benen
    19.00 - 20.00
  • Bodypump
    20.00 - 21.00
  • Bodybalance
    20.15 - 21.15

Dinsdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30
  • Senioren Fitness
    09.30 - 10.30
  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00
  • Les Mills Core
    19.00 - 19.30
  • Bodypump
    19.45 - 20.45
  • RPM/Spinning
    20.00 - 20.50
  • Yin Yoga
    20.15 - 21.15

Woensdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30
  • RPM/Spinning
    09.00 - 09.45
  • Bodybalance
    09.00 - 10.00
  • Bodypump
    10.00 - 11.00
  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00
  • Yin Yoga
    10.30 - 11.30
  • Bodybalance
    19.00 - 20.00
  • RPM/Spinning
    19.00 - 20.00
  • Bodypump
    20.00 - 21.00
  • Yin Yoga
    20.15 - 21.15

Donderdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30
  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00
  • RPM/Spinning
    20.00 - 21.00

Vrijdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 21.30
  • Bodybalance
    09.00 - 10.00
  • Budgetfitness 50+
    10.00 - 15.00
  • Yin Yoga
    10.30 - 11.30
  • Bodypump
    19.00 - 20.00
  • Yin Yoga
    19.00 - 20.00

Zaterdag

  • Cardio/Fitness
    08.00 - 13.00

Zondag

  • Cardio/Fitness
    09.00 - 13.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
50+ zwemmen
08.00 - 08.45

50+ zwemmen
08.45 - 09.30
50+ zwemmen
08.00 - 08.45

50+ zwemmen
08.45 - 09.30
Diploma A zwemmen
08.00 - 08.45

Diploma A zwemmen
08.45 - 09.30

Diploma A zwemmen
09.45 - 10.30

Diploma A zwemmen
10.30 - 11.15

Diploma A zwemmen
11.30 - 12.15

Diploma B en C
12.15 - 13.00
Reuma zwemmen
09.30 - 10.00
Aquafit
09.15 - 10.00
Babyzwemmen
09.15 - 09.45
Reuma zwemmen
10.30 - 11.00
Babyzwemmen
10.15 - 10.45
Peuter/kleuter zwemmen
11.15 - 11.45
Aquafit
12.15 - 13.00
Peuter/kleuter zwemmen
12.15 - 12.45
Aquafit
13.30 - 14.15
Diploma A zwemmen
14.45 - 15.30

Diploma A zwemmen
15.30 - 16.15

Diploma A zwemmen
16.30 - 17.15

Diploma B en C
16.45 - 17.30
Diploma A zwemmen
14.30 - 15.15

Diploma A zwemmen
15.30 - 16.15

Diploma A zwemmen
16.15 - 17.00
Diploma A zwemmen
15.00 - 15.45

Diploma A zwemmen
15.45 - 16.30

Diploma B en C
16.15 - 17.00
Diploma A zwemmen
15.15 - 16.00
Diploma A zwemmen
16.00 - 16.45
Diploma B en C
17.00 - 17.45
Aquafit
18.50 - 19.35
Aquafit
18.50 - 19.35
Aquafit
19.00 - 19.45
Aquafit
20.00 - 20.45
Aquafit
20.00 - 20.45

Maandag

  • 50+ zwemmen
    08.00 - 08.45
  • 50+ zwemmen
    08.45 - 09.30
  • Aquafit
    12.15 - 13.00
  • Aquafit
    13.30 - 14.15
  • Aquafit
    18.50 - 19.35
  • Aquafit
    20.00 - 20.45

Dinsdag

  • Reuma zwemmen
    09.30 - 10.00
  • Reuma zwemmen
    10.30 - 11.00
  • Diploma A zwemmen
    15.00 - 15.45
  • Diploma A zwemmen
    15.45 - 16.30
  • Diploma B en C
    16.15 - 17.00

Woensdag

  • Diploma A zwemmen
    14.45 - 15.30
  • Diploma A zwemmen
    15.30 - 16.15
  • Diploma A zwemmen
    16.30 - 17.15
  • Diploma B en C
    16.45 - 17.30
  • Aquafit
    19.00 - 19.45

Donderdag

  • 50+ zwemmen
    08.00 - 08.45
  • 50+ zwemmen
    08.45 - 09.30
  • Diploma A zwemmen
    15.15 - 16.00
  • Diploma A zwemmen
    16.00 - 16.45
  • Diploma B en C
    17.00 - 17.45
  • Aquafit
    18.50 - 19.35
  • Aquafit
    20.00 - 20.45

Vrijdag

  • Aquafit
    09.15 - 10.00
  • Diploma A zwemmen
    14.30 - 15.15
  • Diploma A zwemmen
    15.30 - 16.15
  • Diploma A zwemmen
    16.15 - 17.00

Zaterdag

  • Diploma A zwemmen
    08.00 - 08.45
  • Diploma A zwemmen
    08.45 - 09.30
  • Diploma A zwemmen
    09.45 - 10.30
  • Diploma A zwemmen
    10.30 - 11.15
  • Diploma A zwemmen
    11.30 - 12.15
  • Diploma B en C
    12.15 - 13.00

Zondag

  • Babyzwemmen
    09.15 - 09.45
  • Babyzwemmen
    10.15 - 10.45
  • Peuter/kleuter zwemmen
    11.15 - 11.45
  • Peuter/kleuter zwemmen
    12.15 - 12.45
Geenlesrooster beschikbaar!